Aktivity tried a akcie

Školský rok 2017/2018

Školský výlet Malkia Park 2018:

V utorok ráno 19.6.2018 sme sa autobusom prepravili do Malkia Parku, kde sme si prezreli všetky zvieratká, ktoré tam našli svoj domov a dozvedeli sme sa niečo o ich živote. Zvieratká boli rôznorodé a krásne ako aj ich okolie. V areáli parku sme si oddýchli a najedli sa. Zahrali sme sa aj na ihrisku a poskákali na trampolíne. Výlet sa nám vydaril.

Malkia výlet 2018.docx (8440594)

Divadelné predstavenie - O zlatej rybke:

Cínový vojačik - divadelné predstavenie:

O mede:

Včielka Meduška porozprávala deťom o svojej veľkej rodine, ktorá si navzájom pomáha a vyrába chutný medík. Od profesionálnych včelárov sa dozvedeli, ako sa včielkin medík dostane ku nám na stôl. Samozrejme, že si ho aj ochutnali.

Trieda Slniečka:  O mede.doc (5873664)

Poľné zvieratká:

Zvieratká, ktorých domovom je pole, prišli sa nám ukázať do našej škôlky. Každé zvieratko bolo niečím výnimočné. Húsenica sa pochválila ako sa vie premeniť na chrobáka, myška nám ukázala svoj dlhý chvost, škrečok si uložil šalát do lícnych vačkov, morské prasiatko vedelo ,,rozprávať" a králičky sa nechali pohladkať.

Trieda Slniečka:  Zvieratká v MŠ.doc (4196352)

Pod hríbikom:

Chemická show: