Katarínska zábava 2016

11.11.2016 12:23
V​
ážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na tradičnú škôlkársku 6. Katarínsku zábavu.

​   ​
Katarínska zábava je organizovaná pre všetkých rodičov detí  Materskej školy Miloslavov, ako aj priateľov podporujúcich našu škôlku.
​   ​
Tento rok sme urobili jednu zmenu a to takú, že sme vynechali tombolu, ktorá sa nám v dnešnej dobe zdá byť už nezaujímavá, keď všetci máme relatívne všetko a viac nám všetkým chýba čas na zábavu a rozhovor s priateľmi. Namiesto zábavy prerušovanej tombolou, budeme predávať benefičnú kapustnicu a štrúdle, ktoré budú upečené priamo v škôlkárskej kuchyni.
​  ​
Výťažok zo zábavy je určený materskej škole. Práve vďaka finančným prostriedkom zo zábavy, Občianskeho združenia Pomoc deťom pri MŠ Miloslavov a rôznym projektom, ktoré v prvom rade podporujete vy, rodičia, naša materská škola dostala celkom iný vzhľad, ako tomu bolo pred 8 rokmi.
​   ​
V prílohe posielam plagát a odkaz na link
​"​
Premeny v Materskej škole
​"​
, ktoré sa udiali posledné roky aj vďaka Vám. Srdečne za každú pomoc ďakujem.

S pozdravom

Bc. J.Nasariková